دکتر عبدالرحمن توانا

دکتر عبدالرحمن توانا

پزشک دندان پزشک

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۸۶۸۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندان پزشک

اطلاعات مطب معالی آباد

آدرس:

شیراز ، معالی آباد ، نبش خلبانان ، ساختمان میرداماد ، طبقه 4 ، واحد 10

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر عبدالرحمن توانا بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب معالی آباد
دکتر عبدالرحمن توانا
دکتر عبدالرحمن توانا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرحمن توانا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرحمن توانا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرحمن توانا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالرحمن توانا چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرحمن توانا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرحمن توانا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالرحمن توانا کجا است؟
دکتر عبدالرحمن توانا 1 مطب در مطب معالی آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عبدالرحمن توانا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالرحمن توانا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرحمن توانا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالرحمن توانا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرحمن توانا متخصص دندان پزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرحمن توانا چه زمانی است؟
دکتر عبدالرحمن توانا از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرحمن توانا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرحمن توانا چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر عبدالرحمن توانا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرحمن توانا 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالرحمن توانا

دکتر عبدالرحمن توانا dr abdolrahman tavana از دکترهای متخصص پزشک دندان پزشک شیراز هستند. مطب دکتر عبدالرحمن توانا در شیراز ، معالی آباد ، نبش خلبانان ، ساختمان میرداماد ، طبقه 4 ، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرحمن توانا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136356289 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرحمن توانا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرحمن توانا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرحمن توانا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرحمن توانا پزشک دندان پزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک دندان پزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرحمن توانا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.