دکتر ژاله بوستانی

دکتر ژاله بوستانی

کد نظام پزشکی: 91767

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر ژاله بوستانی

مطب خیابان قصرالدشت
آدرس: شیراز - شیراز ، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 53 قصردشت ، جنب ساختمان تجارت جهانی ، ساختمان نوین ، طبقه 5 ، واحد 504
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر گویا مددی
دکتر گویا مددی
نازایی و آی وی اف
4.4
(145 نظر)
3129 نوبت موفق
شیراز
اولین نوبت آزاد مطب:1 مرداد 1403
دکتر پگاه کرامتی
دکتر پگاه کرامتی
زنان، زایمان و نازایی
4.4
(285 نظر)
5517 نوبت موفق
شیراز
اولین نوبت آزاد مطب:27 تیر 1403
دکتر زهره توانا
دکتر زهره توانا
زنان، زایمان و نازایی
4.4
(185 نظر)
4399 نوبت موفق
شیراز
اولین نوبت آزاد مطب:6 تیر 1403

آدرس مطب دکتر ژاله بوستانی

مطب خیابان قصرالدشت
آدرس:
شیراز ، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 53 قصردشت ، جنب ساختمان تجارت جهانی ، ساختمان نوین ، طبقه 5 ، واحد 504
تلفن:

نظرات درباره دکتر ژاله بوستانی

تاکنون نظری برای این پزشک ثبت نشده است.
شما اولین نظر را ثبت کنید.

سوالات متداول راجع به دکتر ژاله بوستانی

چطور می‌توانم نوبت دکتر ژاله بوستانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ژاله بوستانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ژاله بوستانی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر ژاله بوستانی چقدر است؟
هزینه ویزیت ژاله بوستانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ژاله بوستانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر ژاله بوستانی کجا است؟
دکتر ژاله بوستانی 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ژاله بوستانی را ببینید.
آیا دکتر ژاله بوستانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ژاله بوستانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر ژاله بوستانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ژاله بوستانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ژاله بوستانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ژاله بوستانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ژاله بوستانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ژاله بوستانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ژاله بوستانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ژاله بوستانی 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر ژاله بوستانیدکتر ژاله بوستانی dr zhaleh boostani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر ژاله بوستانی در شیراز ، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 53 قصردشت ، جنب ساختمان تجارت جهانی ، ساختمان نوین ، طبقه 5 ، واحد 504 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ژاله بوستانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136292164 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ژاله بوستانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ژاله بوستانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ژاله بوستانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ژاله بوستانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ژاله بوستانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.