دکتر ژاله بوستانی

دکتر ژاله بوستانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

91767

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز ، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 53 قصردشت ، جنب ساختمان تجارت جهانی ، ساختمان نوین ، طبقه 5 ، واحد 504

تلفن:07136292164

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ژاله بوستانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ژاله بوستانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ژاله بوستانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ژاله بوستانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ژاله بوستانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ژاله بوستانی چقدر است؟
هزینه ویزیت ژاله بوستانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ژاله بوستانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ژاله بوستانی کجا است؟
دکتر ژاله بوستانی 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ژاله بوستانی را ببینید.
+
آیا دکتر ژاله بوستانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ژاله بوستانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ژاله بوستانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ژاله بوستانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ژاله بوستانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ژاله بوستانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ژاله بوستانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ژاله بوستانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ژاله بوستانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ژاله بوستانی 0 از 5 است.

درباره دکتر ژاله بوستانیدکتر ژاله بوستانی dr zhaleh boostani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر ژاله بوستانی در شیراز ، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 53 قصردشت ، جنب ساختمان تجارت جهانی ، ساختمان نوین ، طبقه 5 ، واحد 504 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ژاله بوستانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136292164 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ژاله بوستانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ژاله بوستانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ژاله بوستانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ژاله بوستانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ژاله بوستانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.