دکتر کاوه باشتی

دکتر کاوه باشتی

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی زانو

شیراز

کد نظام پزشکی

87697
%94
پیشنهاد(از 140 کاربر)

درباره‌پزشک

جراحی زانو و آرتروسکوپی (بازسازی زانو، تعویض مفصل و آسیب‌های ورزشی)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی زانو

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز ، خیابان قصرالدشت ، بالاتر از سه راه عفیف آباد ، جنب مرکز تجارت جهانی ، نبش کوچه 53 ، ساختمان نوین ، طبقه 4 ،واحد 402

تلفن:07136291652

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کاوه باشتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کاوه باشتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 140 کاربر)

%94
131 کاربر از 140 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  22 نفر
 • 15-45 دقیقه
  39 نفر
 • 45-90 دقیقه
  37 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  42 نفر

نظرات

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با تجربه و مهربان

نجمه خاتون
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با سلام من نظرات دیگران که آمدن خدمت آقای دکتر برام مهم هست که همه نظر عالی رو دادند😊

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

سلام خدمت دوستانی که میفرمان ۹۰دقیقه معطل شدند اما دکتر خیلی وقت نذاشتن و درعرض ۵ دقیقه نظرشون رو گفتند یه پارادوکس وجود داره اینکه قطعا دکتر خیلی وقت واسه مریضاش گذاشته که باعث شده شما ۹۰دقیقه معطل بشید اگه وقت نمیذاشتن که شما معطل نمی شدید سریع نوبتتون می شد بعدشم مهم تشخیص دکتر هست حالا چه تو پنج دقیقه چه یک ساعت

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بدون در نظر گرفتن شرایط، پیشنهاد جراحی دادند.

وحید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کاوه باشتیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کاوه باشتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کاوه باشتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کاوه باشتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کاوه باشتی چقدر است؟
هزینه ویزیت کاوه باشتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کاوه باشتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کاوه باشتی کجا است؟
دکتر کاوه باشتی 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کاوه باشتی را ببینید.
+
آیا دکتر کاوه باشتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کاوه باشتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کاوه باشتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کاوه باشتی متخصص ارتوپدی و جراحی زانو هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کاوه باشتی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر کاوه باشتی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر کاوه باشتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کاوه باشتی چقدر است؟
تا کنون 140 نفر به دکتر کاوه باشتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کاوه باشتی 5 از 5 است.

درباره دکتر کاوه باشتیدکتر کاوه باشتی dr kaveh bashti از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر کاوه باشتی در شیراز ، خیابان قصرالدشت ، بالاتر از سه راه عفیف آباد ، جنب مرکز تجارت جهانی ، نبش کوچه 53 ، ساختمان نوین ، طبقه 4 ،واحد 402 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کاوه باشتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136291652 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کاوه باشتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کاوه باشتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کاوه باشتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کاوه باشتی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کاوه باشتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.