%85
پیشنهاد(از 20 کاربر)

درباره‌ی پزشک

عفونت کبدی (هپاتیت)، عفونت زخم پای دیابتی و زخم بستر، عفونت گوارشی، تنفسی، پیوند و نقص ایمنی.

کد نظام پزشکی

96319

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، بین خیابان فلسطین و بیست متری، ساختمان زند 492 ، طبقه همکف

تلفن:07132302575

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهره پژمان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهره پژمان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 20 کاربر)

%85
17 کاربر از 20 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر زهره پژمان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر زهره پژمان
دکتر زهره پژمان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره پژمان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره پژمان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره پژمان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهره پژمان چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره پژمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره پژمان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهره پژمان کجا است؟
دکترزهره پژمان مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهره پژمان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهره پژمان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره پژمان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهره پژمان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره پژمان متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره پژمان چه زمانی است؟
دکتر زهره پژمان از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره پژمان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره پژمان چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر زهره پژمان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره پژمان 5 از 5 است.

درباره دکتر زهره پژماندکترزهره پژمان dr zohreh pezhman از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری شیراز هستند. مطب دکتر زهره پژمان در شیراز ، خیابان زند ، بین خیابان فلسطین و بیست متری، ساختمان زند 492 ، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره پژمان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132302575 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره پژمان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره پژمان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره پژمان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره پژمان متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره پژمان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.