%93
پیشنهاد(از 158 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان زگیل تناسلی با دستگاه کرایو برای خانم ها و آقایان

انجام سیستوسکپی مثانه در مطب و ضمنا سونوگرافی در این مطب رایگان انجام میگیرد.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان قصرالدشت

آدرس:

شیراز ، خیابان قصرالدشت ، سه راه ولی عصر، روبروی اداره مخابرات مرکزی ولی عصر ، نبش کوچه 48، ساختمان پلاتین ، طبقه اول، واحد 5

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود صالحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود صالحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 158 کاربر)

%93
146 کاربر از 158 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  64 نفر
 • 15-45 دقیقه
  57 نفر
 • 45-90 دقیقه
  20 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  17 نفر

نظرات

مژگان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

مجرای ادرار پسرم تنگ بود. بسیار مسلط بودند و باز کردند. دکتر بسیار خوش اخلاق و خوش برخورد و مسلط هستند.

اسماعیل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

جهت معاینه وقت کافی گذاشتن و به صحبتهای بیمار با دقت گوش میکنند و راهنمایی لازم را ارایه میدهند

وحید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوب و با تجربه ای هستند

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوبی هستن تخصص ایشان رو کلیه هست خیلی به کلیه بیشتر مسلط هستن تا ناباروری

وحید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خوب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مسعود صالحیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود صالحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود صالحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود صالحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود صالحی چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود صالحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود صالحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود صالحی کجا است؟
دکتر مسعود صالحی 1 مطب در مطب خیابان قصرالدشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسعود صالحی را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود صالحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود صالحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود صالحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود صالحی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود صالحی چه زمانی است؟
دکتر مسعود صالحی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود صالحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود صالحی چقدر است؟
تا کنون 158 نفر به دکتر مسعود صالحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود صالحی 5 از 5 است.

درباره دکتر مسعود صالحیدکتر مسعود صالحی dr masoud salehi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر مسعود صالحی در شیراز ، خیابان قصرالدشت ، سه راه ولی عصر، روبروی اداره مخابرات مرکزی ولی عصر ، نبش کوچه 48، ساختمان پلاتین ، طبقه اول، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود صالحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136281618-09173029722 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود صالحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود صالحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود صالحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود صالحی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود صالحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.