%89
پیشنهاد(از 26 کاربر)

درباره‌پزشک

بیماری های کلیه و مجاری ادراری لیزر سنگ و پروستات نازایی و ناتوانی جنسی

در مطب سیستوسکوپی ختنه، اعمال سرپایی انجام می شود 

همکاری با بیمارساتان شفا و شهریار و ۵۷۶ ارتش و دوران

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، نبش بیست متری سینما سعدی ، مجتمع پزشکی شیراز ، طبقه پنجم ، واحد502

تلفن:07132300421

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید کاظم زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید کاظم زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 26 کاربر)

%89
23 کاربر از 26 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عباداله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر خوب و حاذقی هستند. بسیار پرحوصله و‌صبور و بسیار مهربان و‌خوش رفتار. تشخیص بسیار عالی

مسلم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی 👌👌👌👌👌

محمد علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

حاذق، خوش اخلاق ، قدرت تشخیص بالا

علی محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

اصلا درست درباره مشکل توضیح نمی دهند و کار رو با عجله میخوان به سرانجام برسانند.مطب خیلی قدیمی با وسایل کهنه...

جانباز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عدم تشخیص صحیح/ سنگ گلیه داشتم و دکتر تشخیص ندادند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مجید کاظم زاده


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید کاظم زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید کاظم زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید کاظم زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید کاظم زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید کاظم زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید کاظم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید کاظم زاده کجا است؟
دکتر مجید کاظم زاده 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مجید کاظم زاده را ببینید.
+
آیا دکتر مجید کاظم زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید کاظم زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید کاظم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید کاظم زاده متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید کاظم زاده چه زمانی است؟
دکتر مجید کاظم زاده از روز جمعه 14 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید کاظم زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید کاظم زاده چقدر است؟
تا کنون 26 نفر به دکتر مجید کاظم زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید کاظم زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید کاظم زادهدکتر مجید کاظم زاده dr majid kazemzadeh از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر مجید کاظم زاده در شیراز ، خیابان زند ، نبش بیست متری سینما سعدی ، مجتمع پزشکی شیراز ، طبقه پنجم ، واحد502 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید کاظم زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132300421 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید کاظم زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید کاظم زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید کاظم زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید کاظم زاده متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید کاظم زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.