دکتر امین رضا خالدی

دکتر امین رضا خالدی

تخصص بیهوشی

فلوشیپ طب تسکینی، کنترل درد و مراقبتهای ویژه
شیراز

درباره‌ی پزشک

طب تسکینی

کد نظام پزشکی

102954

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص بیهوشی

اطلاعات مطب دکتر امین رضا خالدی

آدرس:

شیرازخیابان اردیبهشت بین فلسطین و بیست متری ساختمان پزشکی مهر طبقه دوم

تلفن:07132319291

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امین رضا خالدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر امین رضا خالدی
دکتر امین رضا خالدی
دکتر امین رضا خالدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امین رضا خالدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امین رضا خالدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امین رضا خالدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امین رضا خالدی چقدر است؟
هزینه ویزیت امین رضا خالدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امین رضا خالدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امین رضا خالدی کجا است؟
دکترامین رضا خالدی مطب دکتر امین رضا خالدی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امین رضا خالدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امین رضا خالدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امین رضا خالدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امین رضا خالدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امین رضا خالدی متخصص بیهوشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امین رضا خالدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امین رضا خالدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امین رضا خالدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امین رضا خالدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر امین رضا خالدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امین رضا خالدی 0 از 5 است.

درباره دکتر امین رضا خالدیدکترامین رضا خالدی dr aminreza khaledi از دکترهای متخصص بیهوشی شیراز هستند. مطب دکتر امین رضا خالدی در شیرازخیابان اردیبهشت بین فلسطین و بیست متری ساختمان پزشکی مهر طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امین رضا خالدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132319291 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امین رضا خالدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امین رضا خالدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امین رضا خالدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امین رضا خالدی متخصص بیهوشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیهوشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امین رضا خالدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.