هانیه شمس الدینی

هانیه شمس الدینی

کد نظام پزشکی: 16504
در حال حاضر نوبت‌های این پزشک باز نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
جلیل مهربان
جلیل مهربان
روانشناسی
5
(413 نظر)
332 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:7 خرداد 1403
دکتر امیر کشاورز
دکتر امیر کشاورز
روانشناسی
4.9
(272 نظر)
5093 نوبت موفق
اصفهان
اولین نوبت آزاد مطب:9 خرداد 1403
حامد محمدزاده
حامد محمدزاده
روانشناسی
5
(650 نظر)
253 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:7 خرداد 1403

نظرات درباره هانیه شمس الدینی

تاکنون نظری برای این پزشک ثبت نشده است.
شما اولین نظر را ثبت کنید.

سوالات متداول راجع به هانیه شمس الدینی

چطور می‌توانم نوبت هانیه شمس الدینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هانیه شمس الدینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد هانیه شمس الدینی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت هانیه شمس الدینی چقدر است؟
هزینه ویزیت هانیه شمس الدینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هانیه شمس الدینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب هانیه شمس الدینی کجا است؟
دکتر هانیه شمس الدینی در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
آیا هانیه شمس الدینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هانیه شمس الدینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
هانیه شمس الدینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هانیه شمس الدینی متخصص روانشناسی هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد هانیه شمس الدینی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر هانیه شمس الدینی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل هانیه شمس الدینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از هانیه شمس الدینی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به هانیه شمس الدینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی هانیه شمس الدینی 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از هانیه شمس الدینیدکتر هانیه شمس الدینی dr haniye shamsoddini از دکترهای متخصص روانشناسی هستند. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب هانیه شمس الدینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام هانیه شمس الدینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی هانیه شمس الدینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط هانیه شمس الدینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از هانیه شمس الدینی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد هانیه شمس الدینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.