دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
هانیه قاسم زاده

هانیه قاسم زاده

کارشناس ارشد تغذیه

شیراز

کد نظام پزشکی

6644
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

کارشناس ارشد تغذیه و رژیم درمانی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات درمانگاه تخصصی و شبانه روزی رضوان شیراز

آدرس:

شیراز، میدان مطهری ابتدای، بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان

تلفن:07138440301

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به هانیه قاسم زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران هانیه قاسم زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باسلام ایشان انسانی مودب و باشخصیت ودر کار خود بسیار پیگیر هستند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

کارشون خوبه و وقت میزارن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از هانیه قاسم زاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب درمانگاه تخصصی و شبانه روزی رضوان شیراز
شیراز - شیراز، میدان مطهری ابتدای، بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو61,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت هانیه قاسم زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هانیه قاسم زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد هانیه قاسم زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت هانیه قاسم زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت هانیه قاسم زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هانیه قاسم زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب هانیه قاسم زاده کجا است؟
دکتر هانیه قاسم زاده 1 مطب در درمانگاه تخصصی و شبانه روزی رضوان شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل هانیه قاسم زاده را ببینید.
+
آیا هانیه قاسم زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هانیه قاسم زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
هانیه قاسم زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هانیه قاسم زاده متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد هانیه قاسم زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر هانیه قاسم زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل هانیه قاسم زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از هانیه قاسم زاده چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به هانیه قاسم زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی هانیه قاسم زاده 5 از 5 است.
درباره هانیه قاسم زاده


دکتر هانیه قاسم زاده haniyeh ghasemzadeh از دکترهای متخصص تغذیه شیراز هستند. مطب هانیه قاسم زاده در شیراز، میدان مطهری ابتدای، بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب هانیه قاسم زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138440301 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام هانیه قاسم زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی هانیه قاسم زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط هانیه قاسم زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از هانیه قاسم زاده متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد هانیه قاسم زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.