%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

فلوشیپ جراحی پلاستیک و زیبایی چشم، جراحی اندوسکوپیک مجاری اشکی

کد نظام پزشکی

۱۰۰۴۴۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم)
 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب دکتر مهناز مصلایی

آدرس:

شیراز، حدفاصل چهارراه زرگری و بولوار چمران، مجتمع پزشکی ابن سینا، طبقه اول ، واحد 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهناز مصلایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهناز مصلایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر مهناز مصلایی
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه فرمایید:

افرادی که متقاضی جراحی فوق تخصصی زیبایی پلاستیک وزیبایی پلک و ابرو،لیفت شقیقه و ابرو، جراحی ترکیبی، کانتوپلاستی، انواع مشکلات پلک و ابرو،افتادگی پلک مادرزادی ،انحراف چشم کودکان و بزرگسالان،مشکلات مجرای اشکی و جراحی فوق تخصصی مجرای اشکی،بیماریهای حدقه،شکستگی حدقه،تیرویید چشم.بیرون زدگی حدقه و چشم توسط پزشک ویزیت می شوند.

دکتر مهناز مصلایی
دکتر مهناز مصلایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهناز مصلایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهناز مصلایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهناز مصلایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهناز مصلایی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهناز مصلایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز مصلایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهناز مصلایی کجا است؟
دکتر مهناز مصلایی 1 مطب در مطب دکتر مهناز مصلایی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهناز مصلایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهناز مصلایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز مصلایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهناز مصلایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهناز مصلایی متخصص جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم) و چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهناز مصلایی چه زمانی است؟
دکتر مهناز مصلایی از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهناز مصلایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهناز مصلایی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر مهناز مصلایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهناز مصلایی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهناز مصلاییدکتر مهناز مصلایی dr mahnaz mosallaei از دکترهای متخصص فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم) شیراز هستند. مطب دکتر مهناز مصلایی در شیراز، حدفاصل چهارراه زرگری و بولوار چمران، مجتمع پزشکی ابن سینا، طبقه اول ، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهناز مصلایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136266357,07136266379 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهناز مصلایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهناز مصلایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهناز مصلایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهناز مصلایی فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله فلوشیپ جراحی پلاستیک و انحراف چشم (اکولوپلاستی و استرابیسم) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهناز مصلایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.