دکتر منصور هدایتی

دکتر منصور هدایتی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

25455
%94
پیشنهاد(از 15 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب میدان دانشجو

آدرس:

شیراز، میدان دانشجو، ساختمان ۲۰۰۰، طبقه ۴

تلفن:07132294988

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منصور هدایتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصور هدایتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%94
14 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امیر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با تجربه و کاربلد

عبدالمهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد با حوصله و احترام و تجربه کافی

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با دقت گوش دادن به صحبت هام و معاینه کامل کردن.حالا اگه بعدا تشخیص اشتباه داده باشن رو نمیدونم ولی برخورد و معاینه کامل بود

آیگین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

زیرا بیماری رو بخوبی تشخیص داده و همچنین بخوبی درمان میکند،برای بیماری من دارو دادن و کاملا درمان شدم تشکر میکنم از دکتر هدایتی

مطهره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوب و با تجربه ای هستند و راهنمایی خوبی کردن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر منصور هدایتیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصور هدایتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصور هدایتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصور هدایتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصور هدایتی چقدر است؟
هزینه ویزیت منصور هدایتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور هدایتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصور هدایتی کجا است؟
دکتر منصور هدایتی 1 مطب در مطب میدان دانشجو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منصور هدایتی را ببینید.
+
آیا دکتر منصور هدایتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصور هدایتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصور هدایتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصور هدایتی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصور هدایتی چه زمانی است؟
دکتر منصور هدایتی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور هدایتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصور هدایتی چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر منصور هدایتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصور هدایتی 5 از 5 است.

درباره دکتر منصور هدایتیدکتر منصور هدایتی dr mansoor hedayati از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر منصور هدایتی در شیراز، میدان دانشجو، ساختمان ۲۰۰۰، طبقه ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصور هدایتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132294988 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصور هدایتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصور هدایتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصور هدایتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصور هدایتی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصور هدایتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.