دکتر سیده بیتا صدیقی

دکتر سیده بیتا صدیقی

تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

شیراز

کد نظام پزشکی

79241
%91
پیشنهاد(از 11 کاربر)

درباره‌پزشک

در مطب انواع سونو عمومی، سونو داخلی، سونو سینه، مامو گرافی، عکس برداری ساده، تعیین سن استخوان و سونو بارداری انجام میشود.
امکان نوبت گیری اینترنتی برای سونو سلامت وجود ندارد.

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب دکتر سیده بیتا صدیقی

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی بیست متری سینما سعدی، کوچه 50، ساختمان ارم، طبقه اول

تلفن:07132333748

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیده بیتا صدیقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده بیتا صدیقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%91
10 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

سمیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به نظر من دکتر صدیقی خدای سونوگرافی هستند من کیست بارداری داشتم ایشون بدون بی حسی تخلیه کردند بدون هیچ گونه آسیبی به جنین

سیده الهام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی بودن.پزشک باحوصله وباوجدانی هستند.دلسوزانه راهنمایی میکنند وتوضیح میدن.

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

از برخورد پزشک راضی نبودم.

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خود خانم دکتر عالین۰تخصص و رفتارشون بیسته۰

سپیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

تشخيص، دقت، رفتار، سونو عاااااالي

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیده بیتا صدیقیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده بیتا صدیقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده بیتا صدیقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده بیتا صدیقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده بیتا صدیقی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده بیتا صدیقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده بیتا صدیقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده بیتا صدیقی کجا است؟
دکتر سیده بیتا صدیقی 1 مطب در مطب دکتر سیده بیتا صدیقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیده بیتا صدیقی را ببینید.
+
آیا دکتر سیده بیتا صدیقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده بیتا صدیقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده بیتا صدیقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده بیتا صدیقی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده بیتا صدیقی چه زمانی است؟
دکتر سیده بیتا صدیقی از روز دوشنبه 15 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده بیتا صدیقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده بیتا صدیقی چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر سیده بیتا صدیقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده بیتا صدیقی 5 از 5 است.

درباره دکتر سیده بیتا صدیقیدکتر سیده بیتا صدیقی dr seyyedeh bita saddighi از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر سیده بیتا صدیقی در شیراز، خیابان زند، روبروی بیست متری سینما سعدی، کوچه 50، ساختمان ارم، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده بیتا صدیقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132333748 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده بیتا صدیقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده بیتا صدیقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده بیتا صدیقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده بیتا صدیقی متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده بیتا صدیقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.