دکتر رویا فیاض

دکتر رویا فیاض

تخصص داخلی

بندرعباس
%۹۷
پیشنهاد(از ۱۰۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۵۸۵۱۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب دکتر رویا فیاض

آدرس:

بندرعباس چهارراه فاطمیه جنب مسجد فاطمیه ساختمان پزشکان فاطمیه طبقه اول

بیمه های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر رویا فیاض بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۰۲ کاربر)

%۹۷
۹۸ کاربر از ۱۰۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳۹ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۹ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر رویا فیاض
ملاحظات

بیمار محترم: زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد و زمان ملاقات با پزشک توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد.

بیمارانی که سر وقت نوبت خود مراجعه نکنند نوبتشان لغو میگردد.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر رویا فیاض، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۹۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
ملاحظات

 • ساعات نمایش داده شده در این پروفایل تنها مربوط به مشاوره تلفنی می باشد.
 • رأس ساعت نوبت جهت مشاوره تلفنی با شما تماس گرفته می شود و پزشک حداکثر در 15 دقیقه پاسخگوی شما خواهد بود.لطفا گوش به زنگ تماس ما باشید.
 • بعد از انجام مراحل پرداخت و ثبت نوبت لطفا نام و مدارک پزشکی خود را به شماره ای که بعد از پرداخت در رسید نوبت شما قید شده واتساپ نمایید. اگر مدارک پزشکی ندارید لطفا این جمله را نیز در پیام خود ذکر کنید. 
 • بیماران محترم، پیشنهاد می شود قبل از تماس با پزشک، لیستی از سوالات خود را یادداشت کنید.  
دکتر رویا فیاض
دکتر رویا فیاض

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رویا فیاض را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رویا فیاض نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رویا فیاض در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رویا فیاض چقدر است؟
هزینه ویزیت رویا فیاض با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رویا فیاض می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رویا فیاض کجا است؟
دکتر رویا فیاض 1 مطب در مطب دکتر رویا فیاض دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رویا فیاض، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رویا فیاض امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رویا فیاض در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رویا فیاض در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رویا فیاض متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رویا فیاض چه زمانی است؟
دکتر رویا فیاض از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رویا فیاض در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رویا فیاض چقدر است؟
تا کنون 102 نفر به دکتر رویا فیاض رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رویا فیاض 5 از 5 است.

درباره دکتر رویا فیاض

دکتر رویا فیاض dr roya fayyaz از دکترهای متخصص تخصص داخلی بندرعباس هستند. مطب دکتر رویا فیاض در بندرعباس چهارراه فاطمیه جنب مسجد فاطمیه ساختمان پزشکان فاطمیه طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رویا فیاض می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632211298 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رویا فیاض و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رویا فیاض هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رویا فیاض فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رویا فیاض تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رویا فیاض مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.