دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر اسدالله ده بزرگی

دکتر اسدالله ده بزرگی

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی ترمیمی و لاپاراسکوپی پیشرفته
شیراز

کد نظام پزشکی

17650
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب دکتر اسدالله ده بزرگی

آدرس:

شیراز خیابان اردیبهشت ساختمان مهر طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اسدالله ده بزرگی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسدالله ده بزرگی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اسدالله ده بزرگی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر اسدالله ده بزرگی
شیراز - شیراز خیابان اردیبهشت ساختمان مهر طبقه سوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسدالله ده بزرگی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسدالله ده بزرگی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسدالله ده بزرگی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسدالله ده بزرگی چقدر است؟
هزینه ویزیت اسدالله ده بزرگی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسدالله ده بزرگی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسدالله ده بزرگی کجا است؟
دکتر اسدالله ده بزرگی 1 مطب در مطب دکتر اسدالله ده بزرگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اسدالله ده بزرگی را ببینید.
+
آیا دکتر اسدالله ده بزرگی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسدالله ده بزرگی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسدالله ده بزرگی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسدالله ده بزرگی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسدالله ده بزرگی چه زمانی است؟
دکتر اسدالله ده بزرگی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اسدالله ده بزرگی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسدالله ده بزرگی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر اسدالله ده بزرگی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسدالله ده بزرگی 0 از 5 است.
درباره دکتر اسدالله ده بزرگی


دکتر اسدالله ده بزرگی dr asadollah dehbozorgi از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر اسدالله ده بزرگی در شیراز خیابان اردیبهشت ساختمان مهر طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسدالله ده بزرگی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09179984556 , 07132317404 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسدالله ده بزرگی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسدالله ده بزرگی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسدالله ده بزرگی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسدالله ده بزرگی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسدالله ده بزرگی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.