%100
پیشنهاد(از 29 کاربر)

کد نظام پزشکی

29439

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های قلب کودکان

اطلاعات مطب دکتر شاهرخ رجایی

آدرس:

بندرعباس خیابان مرادی کوچه پشت پاساژ طباطبایی ساختمان نور،طبقه اول

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شاهرخ رجایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شاهرخ رجایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 29 کاربر)

%100
29 کاربر از 29 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  20 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر شاهرخ رجایی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر شاهرخ رجایی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر شاهرخ رجایی
دکتر شاهرخ رجایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شاهرخ رجایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شاهرخ رجایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شاهرخ رجایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شاهرخ رجایی چقدر است؟
هزینه ویزیت شاهرخ رجایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ رجایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شاهرخ رجایی کجا است؟
دکترشاهرخ رجایی مطب دکتر شاهرخ رجایی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شاهرخ رجایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شاهرخ رجایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ رجایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شاهرخ رجایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شاهرخ رجایی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های قلب کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شاهرخ رجایی چه زمانی است؟
دکتر شاهرخ رجایی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ رجایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شاهرخ رجایی چقدر است؟
تا کنون 29 نفر به دکتر شاهرخ رجایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شاهرخ رجایی 5 از 5 است.

درباره دکتر شاهرخ رجاییدکترشاهرخ رجایی dr shahrokh rajaei از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان بندرعباس هستند. مطب دکتر شاهرخ رجایی در بندرعباس خیابان مرادی کوچه پشت پاساژ طباطبایی ساختمان نور،طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شاهرخ رجایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09170760097,07632220725 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شاهرخ رجایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شاهرخ رجایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شاهرخ رجایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شاهرخ رجایی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های قلب کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شاهرخ رجایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.