%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۹۶۴۶۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب دکتر بتول عباسی

آدرس:

بندرعباس چهارراه مرادی ساختمان پارسیان طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر بتول عباسی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر بتول عباسی
ملاحظات

بیماران محترم، توجه نمایید خانم دکتر عباسی در مطب حضور ندارند، پزشک جایگزین ایشان خانم دکتر خدیجه زمانی می باشند.

دکتر بتول عباسی
دکتر بتول عباسی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بتول عباسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بتول عباسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بتول عباسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بتول عباسی چقدر است؟
هزینه ویزیت بتول عباسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بتول عباسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بتول عباسی کجا است؟
دکتر بتول عباسی 1 مطب در مطب دکتر بتول عباسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بتول عباسی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بتول عباسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بتول عباسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بتول عباسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بتول عباسی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بتول عباسی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بتول عباسی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بتول عباسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بتول عباسی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر بتول عباسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بتول عباسی 5 از 5 است.

درباره دکتر بتول عباسی

دکتر بتول عباسی dr batool abbasi از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان بندرعباس هستند. مطب دکتر بتول عباسی در بندرعباس چهارراه مرادی ساختمان پارسیان طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بتول عباسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632248520 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بتول عباسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بتول عباسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بتول عباسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بتول عباسی تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بتول عباسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.