%95
پیشنهاد(از 87 کاربر)

کد نظام پزشکی

44662

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر رقیه شمسائی

آدرس:

بندرعباس ،خیابان شهید کازرونی ،پشت بانک سینا ، طبقه فوقانی آزمایشگاه دکتر بنی هاشمی ، ساختمان همت ،طبقه سوم

تلفن:07632248080

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک تجارت
 • نیروهای مسلح
 • سینا
 • البرز
 • بانک صادرات
 • میهن
 • تامین اجتماعی
 • صدا و سیما

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رقیه شمسایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رقیه شمسایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 87 کاربر)

%95
82 کاربر از 87 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  18 نفر
 • 15-45 دقیقه
  33 نفر
 • 45-90 دقیقه
  18 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  17 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

دکتر رقیه شمسایی
دکتر رقیه شمسایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رقیه شمسایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رقیه شمسایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رقیه شمسایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رقیه شمسایی چقدر است؟
هزینه ویزیت رقیه شمسایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رقیه شمسایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رقیه شمسایی کجا است؟
دکتررقیه شمسایی مطب دکتر رقیه شمسائی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رقیه شمسایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رقیه شمسایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رقیه شمسایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رقیه شمسایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رقیه شمسایی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رقیه شمسایی چه زمانی است؟
دکتر رقیه شمسایی از روز سه شنبه 22 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رقیه شمسایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رقیه شمسایی چقدر است؟
تا کنون 87 نفر به دکتر رقیه شمسایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رقیه شمسایی 5 از 5 است.

درباره دکتر رقیه شمساییدکتررقیه شمسایی dr roghayyeh shamsaei از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بندرعباس هستند. مطب دکتر رقیه شمسایی در بندرعباس ،خیابان شهید کازرونی ،پشت بانک سینا ، طبقه فوقانی آزمایشگاه دکتر بنی هاشمی ، ساختمان همت ،طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رقیه شمسایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632248080 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رقیه شمسایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رقیه شمسایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رقیه شمسایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رقیه شمسایی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رقیه شمسایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.