دکتر محبوبه فلامکی

دکتر محبوبه فلامکی

تخصص پوست، مو و زیبایی

شیراز

کد نظام پزشکی

55315

درباره‌پزشک

انجام لیزر، کرایوتراپی، مزوتراپی، میکرونیدلینگ و جراحی های کوچک سر پایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب دکتر محبوبه فلامکی

آدرس:

شیراز خیابان زند روبروی بیمارستان شهید فقیهی نبش کوچه 43 ساختمان پزشکان فارس طبقه سوم

تلفن:07132359226

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محبوبه فلامکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محبوبه فلامکیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محبوبه فلامکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محبوبه فلامکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محبوبه فلامکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محبوبه فلامکی چقدر است؟
هزینه ویزیت محبوبه فلامکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه فلامکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محبوبه فلامکی کجا است؟
دکتر محبوبه فلامکی 1 مطب در مطب دکتر محبوبه فلامکی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محبوبه فلامکی را ببینید.
+
آیا دکتر محبوبه فلامکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه فلامکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محبوبه فلامکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محبوبه فلامکی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محبوبه فلامکی چه زمانی است؟
دکتر محبوبه فلامکی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محبوبه فلامکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محبوبه فلامکی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محبوبه فلامکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محبوبه فلامکی 0 از 5 است.

درباره دکتر محبوبه فلامکیدکتر محبوبه فلامکی dr mahboobeh falamaki از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر محبوبه فلامکی در شیراز خیابان زند روبروی بیمارستان شهید فقیهی نبش کوچه 43 ساختمان پزشکان فارس طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محبوبه فلامکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132359226 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محبوبه فلامکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محبوبه فلامکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محبوبه فلامکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محبوبه فلامکی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محبوبه فلامکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.