دکتر امیرحسین کجوری

دکتر امیرحسین کجوری

تخصص داخلی

فوق تخصص ریه

شیراز
%۹۵
پیشنهاد(از ۲۱۹ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۷۱۴۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص ریه

اطلاعات مطب بلوار زرگری

آدرس:

شیراز، چهارراه زرگری، ساختمان بارانا، طبقه پنجم

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • بانک ملی
 • نیروهای مسلح
 • بانک صادرات
 • دی

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر امیرحسین کجوری بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲۱۹ کاربر)

%۹۵
۲۰۷ کاربر از ۲۱۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۶۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۸۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار زرگری
ملاحظات

زمان انتظار شما در مطب با توجه به شرایط جسمی بیماران اورژانسی و ازدحام بیماران متفاوت وغیر قابل پیش بینی میباشد.از صبوری شما سپاسگذاریم.انجام کارهای دیگر در مطب شامل هزینه جداگانه میباشد.ساعت معطلی در مطب نامشخص میباشد،نوبت های گرفته شده از سایت زمان حضور شما در مطب می باشد، نه ملاقات پزشک.ممنون از صبوری شما.لطفا در صورتی که میخواهید نوبت خود را لغو کنید قبل از روز نوبت اطلاع دهید تا شخص دیگری از این نوبت استفاده کند.

دکتر امیرحسین کجوری
دکتر امیرحسین کجوری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرحسین کجوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرحسین کجوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین کجوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرحسین کجوری چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرحسین کجوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین کجوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرحسین کجوری کجا است؟
دکتر امیرحسین کجوری 1 مطب در مطب بلوار زرگری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امیرحسین کجوری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امیرحسین کجوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین کجوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرحسین کجوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرحسین کجوری متخصص داخلی و ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرحسین کجوری چه زمانی است؟
دکتر امیرحسین کجوری از روز یکشنبه 6 شهریور بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین کجوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرحسین کجوری چقدر است؟
تا کنون 219 نفر به دکتر امیرحسین کجوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرحسین کجوری 5 از 5 است.

درباره دکتر امیرحسین کجوری

دکتر امیرحسین کجوری dr amirhossein kojoori از دکترهای متخصص تخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر امیرحسین کجوری در شیراز، چهارراه زرگری، ساختمان بارانا، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرحسین کجوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07133601530 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرحسین کجوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرحسین کجوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرحسین کجوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرحسین کجوری تخصص داخلی ، فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرحسین کجوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.