دکتر نیکا نیک نژاد

دکتر نیکا نیک نژاد

تخصص گوش، حلق و بینی

شیراز
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

37857

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات درمانگاه تخصصی و شبانه روزی رضوان شیراز

آدرس:

شیراز، میدان مطهری ابتدای، بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان

تلفن:07138440301

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نیکا نیک نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نیکا نیک نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

درمانگاه تخصصی و شبانه روزی رضوان شیراز
دکتر نیکا نیک نژاد
دکتر نیکا نیک نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نیکا نیک نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیکا نیک نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نیکا نیک نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نیکا نیک نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت نیکا نیک نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیکا نیک نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نیکا نیک نژاد کجا است؟
دکترنیکا نیک نژاد درمانگاه تخصصی و شبانه روزی رضوان شیراز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نیکا نیک نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نیکا نیک نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیکا نیک نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نیکا نیک نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیکا نیک نژاد متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نیکا نیک نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نیکا نیک نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیکا نیک نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نیکا نیک نژاد چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر نیکا نیک نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نیکا نیک نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر نیکا نیک نژاددکترنیکا نیک نژاد dr nika niknezhad از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر نیکا نیک نژاد در شیراز، میدان مطهری ابتدای، بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نیکا نیک نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138440301 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نیکا نیک نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نیکا نیک نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نیکا نیک نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نیکا نیک نژاد متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نیکا نیک نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.