دکتر رحیم آرمان

دکتر رحیم آرمان

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

شیراز

کد نظام پزشکی

52823
%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

درباره‌پزشک

درمان اختلالات اضطرابی واسترس، سردردهای مزمن، افسردگی، اختلال دو قطبی واسکیزوفرنی، اختلال وسواس، اختلالات جنسی، مشاوره خانواده و روان درمانی 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان سعدی(شهید فقیهی)، ساختمان پزشکی شهر، طبقه پنجم، واحد 18

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رحیم آرمان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رحیم آرمان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

امیر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

ارتباط خوبی با بیمار می‌گیرند و بسیار آرام و متین هستند.

امیرعباس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از دکتر آرمان واقعا کمال تشکر رو دارم من مشکل پانیک همراه با استرس و افسردگی شدید داشتم که با تشخیص بسیار عالی ایشان در کمترین زمان تمام استرس و مشکل من برطرف شد انشاالله که همیشه سلامت باشن با طول عمر طولانی

بهاره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار عالی و دلسوز و خوش برخورد من دچار بی قراری و اضطراب و تشویش و وسواس فکری عملی بودم دفعه قبل با یک نسخه دکتر و در عرض مدت کوتاهی کاملا مشکلاتم برطرف شد امروز هم برای مشکل دیگری نوبت گرفتم.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

مهارت وتجربه ی ایشون وبرخوردمتواضعانه بابیمار وپیگیری درمان.

عذرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خوش برخورد و خوبی هستند من برای مشکل افسردگی تحت نظر ایشون هستم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رحیم آرمانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رحیم آرمان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رحیم آرمان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رحیم آرمان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رحیم آرمان چقدر است؟
هزینه ویزیت رحیم آرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم آرمان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رحیم آرمان کجا است؟
دکتر رحیم آرمان 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رحیم آرمان را ببینید.
+
آیا دکتر رحیم آرمان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم آرمان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رحیم آرمان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رحیم آرمان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رحیم آرمان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رحیم آرمان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم آرمان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رحیم آرمان چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر رحیم آرمان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رحیم آرمان 5 از 5 است.

درباره دکتر رحیم آرماندکتر رحیم آرمان dr rahim arman از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر رحیم آرمان در شیراز، میدان مطهری ابتدای، بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رحیم آرمان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138440301 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رحیم آرمان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رحیم آرمان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رحیم آرمان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رحیم آرمان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رحیم آرمان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.