%۸۸
پیشنهاد(از ۲۳۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی كودكان، فوق تخصص دستگاه گوارش و كبد كودكان

در مطب اندوسكوپى انجام می شود

همکاری با بيمارستان نمازى، درمانگاه امام رشا

کد نظام پزشکی

۲۴۸۷۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان

اطلاعات مطب دکتر محمود حقیقت

آدرس:

شیراز، خیابان ساحلی غربی، میدان دانشجو، ساختمان 2000، طبقه اول

بیمه های طرف قرارداد

 • ارتش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود حقیقت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود حقیقت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۳۲ کاربر)

%۸۸
۲۰۴ کاربر از ۲۳۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۶۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر محمود حقیقت
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد. خواهشمندیم صبور باشید.

دکتر محمود حقیقت
دکتر محمود حقیقت

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود حقیقت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود حقیقت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود حقیقت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود حقیقت چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود حقیقت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود حقیقت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود حقیقت کجا است؟
دکتر محمود حقیقت 1 مطب در مطب دکتر محمود حقیقت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمود حقیقت، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمود حقیقت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود حقیقت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود حقیقت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود حقیقت متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های گوارش و کبد کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود حقیقت چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمود حقیقت تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود حقیقت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود حقیقت چقدر است؟
تا کنون 232 نفر به دکتر محمود حقیقت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود حقیقت 5 از 5 است.

درباره دکتر محمود حقیقتدکتر محمود حقیقت dr mahmood haghighat از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر محمود حقیقت در شیراز، خیابان ساحلی غربی، میدان دانشجو، ساختمان 2000، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود حقیقت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132270287 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود حقیقت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود حقیقت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود حقیقت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود حقیقت تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود حقیقت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.