دکتر امیر کلافی شتربانی

دکتر امیر کلافی شتربانی

تخصص پوست، مو و زیبایی

شیراز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۲۰۸۵۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب میدان مطهری

آدرس:

شیراز، میدان مطهری، ابتدای بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه،درمانگاه رضوان

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک کشاورزی

اطلاعات مطب بلوار آوینی

آدرس:

شیراز، سه راه عفیف آباد، بلوار آوینی، بین بن بست 5 و 7، ساختمان برنا، طبقه 2، واحد 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیر کلافی شتربانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر کلافی شتربانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان مطهری
مطب بلوار آوینی
ملاحظات

دکتر امیر کلافی شتربانی
دکتر امیر کلافی شتربانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر کلافی شتربانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر کلافی شتربانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر کلافی شتربانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر کلافی شتربانی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر کلافی شتربانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر کلافی شتربانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر کلافی شتربانی کجا است؟
دکتر امیر کلافی شتربانی 2 مطب در مطب میدان مطهری و مطب بلوار آوینی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امیر کلافی شتربانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امیر کلافی شتربانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر کلافی شتربانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر کلافی شتربانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر کلافی شتربانی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر کلافی شتربانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امیر کلافی شتربانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر کلافی شتربانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر کلافی شتربانی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر امیر کلافی شتربانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر کلافی شتربانی 5 از 5 است.

درباره دکتر امیر کلافی شتربانیدکتر امیر کلافی شتربانی dr amir kalafi shotorbani از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی شیراز هستند. مطب دکتر امیر کلافی شتربانی در شیراز، میدان مطهری، ابتدای بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه،درمانگاه رضوان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر کلافی شتربانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138440301 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر کلافی شتربانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر کلافی شتربانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر کلافی شتربانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر کلافی شتربانی تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر کلافی شتربانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.