دکتر سید محمد درخشان راد

دکتر سید محمد درخشان راد

تخصص ارتوپدی

شیراز
%۸۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۱۶۰۷۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب بلوار پاسداران

آدرس:

شیراز، بلوار پاسداران، روبروی محمد رسول الله، ساختمان هامون، طبقه 5، واحد 10

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • ارتش
 • کارمندان دولت
 • ایرانیان
 • سایر اقشار

اطلاعات درمانگاه تخصصی و شبانه روزی رضوان شیراز

آدرس:

شیراز، میدان مطهری ابتدای، بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمد درخشان راد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمد درخشان راد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۸۰
۴ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار پاسداران
درمانگاه تخصصی و شبانه روزی رضوان شیراز
دکتر سید محمد درخشان راد
دکتر سید محمد درخشان راد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد درخشان راد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد درخشان راد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد درخشان راد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد درخشان راد چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد درخشان راد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد درخشان راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد درخشان راد کجا است؟
دکتر سید محمد درخشان راد 2 مطب در مطب بلوار پاسداران و درمانگاه تخصصی و شبانه روزی رضوان شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید محمد درخشان راد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمد درخشان راد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد درخشان راد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد درخشان راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد درخشان راد متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد درخشان راد چه زمانی است؟
دکتر سید محمد درخشان راد از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد درخشان راد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد درخشان راد چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر سید محمد درخشان راد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد درخشان راد 4 از 5 است.

درباره دکتر سید محمد درخشان راددکتر سید محمد درخشان راد dr seyyed mohammad derakhshanrad از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر سید محمد درخشان راد در شیراز، میدان مطهری ابتدای، بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد درخشان راد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07138440301 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد درخشان راد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد درخشان راد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد درخشان راد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد درخشان راد تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد درخشان راد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.