دکتر فرهاد عبدالکریمی

دکتر فرهاد عبدالکریمی

تخصص داخلی

فوق تخصص قلب و عروق

بندرعباس

کد نظام پزشکی

55464
%100
پیشنهاد(از 69 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب دکتر فرهاد عبدالکریمی

آدرس:

بندرعباس، خیابان مرادی، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه دوم

تلفن:07632247011

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • بانک ملت
 • بانک صادرات
 • بانک کشاورزی
 • شرکت نفت
 • ارتش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد عبدالکریمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد عبدالکریمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 69 کاربر)

%100
69 کاربر از 69 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  26 نفر
 • 15-45 دقیقه
  33 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

عزیز
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا عالی و بی‌نظیر اسم دکتر قلب بیاد آدم یاد ایشان میوفته🙋🏻❣️❣️

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

کارشون خوبه

منصور
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر به کارشون مسلط و با تجربه نشان می داد انشا الله در ادامه از تجارب شان بیشتر استفاده کنم.ممنون

گلشن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر صبور و با تجربه بودن

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرهاد عبدالکریمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد عبدالکریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد عبدالکریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد عبدالکریمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد عبدالکریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد عبدالکریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد عبدالکریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد عبدالکریمی کجا است؟
دکتر فرهاد عبدالکریمی 1 مطب در مطب دکتر فرهاد عبدالکریمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرهاد عبدالکریمی را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد عبدالکریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد عبدالکریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد عبدالکریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد عبدالکریمی متخصص داخلی و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد عبدالکریمی چه زمانی است؟
دکتر فرهاد عبدالکریمی از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد عبدالکریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد عبدالکریمی چقدر است؟
تا کنون 69 نفر به دکتر فرهاد عبدالکریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد عبدالکریمی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد عبدالکریمیدکتر فرهاد عبدالکریمی dr farhad abdolkarimi از دکترهای متخصص داخلی بندرعباس هستند. مطب دکتر فرهاد عبدالکریمی در بندرعباس، خیابان مرادی، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد عبدالکریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632247011 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد عبدالکریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد عبدالکریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد عبدالکریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد عبدالکریمی متخصص داخلی و فوق تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد عبدالکریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.