دکتر افشین امینی

دکتر افشین امینی

فلوشیپ درد

شیراز
%84
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌ی پزشک

فلوشیپ فوق تخصصی درد

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

درمان دردهای مزمن(کمردرد، سردرد، دردشانه، زانو و سایر مفاصل، دردهای عصبی ...)

در مطب تزریق مفاصل، تاندونها و بورس ها تحت هدایت سونوگرافی و انجام اعمال اینترونشنال درد تحت هدایت رادیولوژیc-arm

آدرس اینستاگرام: draminiafshin.ir

آدرس سایت: draminiafshin.com

کد نظام پزشکی

80007

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ درد

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی 20 متری سینما سعدی، کوچه شهید عبائیان، ساختمان نشاط، طبقه اول

تلفن:09170628089

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر افشین امینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر افشین امینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%84
5 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر افشین امینی
دکتر افشین امینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر افشین امینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر افشین امینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر افشین امینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر افشین امینی چقدر است؟
هزینه ویزیت افشین امینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر افشین امینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر افشین امینی کجا است؟
دکترافشین امینی مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر افشین امینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر افشین امینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر افشین امینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر افشین امینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر افشین امینی متخصص درد هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر افشین امینی چه زمانی است؟
دکتر افشین امینی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر افشین امینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر افشین امینی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر افشین امینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر افشین امینی 5 از 5 است.

درباره دکتر افشین امینیدکترافشین امینی dr afshin amini از دکترهای متخصص شیراز هستند. مطب دکتر افشین امینی در شیراز، خیابان زند، روبروی 20 متری سینما سعدی، کوچه شهید عبائیان، ساختمان نشاط، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر افشین امینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09170628089 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر افشین امینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر افشین امینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر افشین امینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر افشین امینی متخصص نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر افشین امینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.