دکتر محمدرضا رادپی

دکتر محمدرضا رادپی

تخصص جراحی عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

81417
%93
پیشنهاد(از 26 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی عروق 

درمان بیماری های تیرویید، سنگ صفرا، واریس، نارسایی شریانی عروق محیطی، پای دیابتی، آنوریسم، آئورت و سایر شریان های برقراری راه همودیالیز.

در مطب سونوگرافی، داپلر، اسکلروتراپی، RF، واریس درمان زخم انجام می شود.

آدرس سایت: www.drradpey.ir   

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب دکتر محمد رضا رادپی

آدرس:

شیراز-خیابان معدل، تقاطع فلسطین، جنب مرکز تصویر برداری تابا، ساختمان 110، طبقه پنجم، واحد 9

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا رادپی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا رادپی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 26 کاربر)

%93
24 کاربر از 26 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

مهوش
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

برای درمان واریس مویرگی مراجعه کردم برای زیبایی . تمام جاهایی که تزریق انجام دادن کبود شده و بعد از ۶ ماه هنوز کبودی ها از بین نرفته . دکتر می گن درمان واریس انجام شده و باید دکتر پوست کبودی ها را برطرف کند. من برای زیبایی به ایشون مراجعه کردم و الان ظاهر پوستم خوب نیست.

حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام دکتر رادپی بسیار خوش برخورد خوش اخلاق معاینه دقیق بیمار تسلط به کارشون بیمار را امید وار میکنند. توفیقات و سلامتی ایشان را از خدای بزرگ خواهانم

کاووس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

معانیه دقیق

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

باسلام.قبل از هرچیز اقای دکتر رادپی پزشکی مهربان هستند و این مهربانی پزشک از غم و درد بیمار میکاهد...دکتری با تجربه هستند و نشون میده ک در مورد بیماری بیماران اگاهی و تخصص کافی دارند...بسیار مودب و متین هستند و این متانت شخصیت خاصی ب پزشک میده...

محدثه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسيار دانش بالا مردم دوست و پيگيري بسيار زياد بعد از عمل

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا رادپیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا رادپی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا رادپی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا رادپی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا رادپی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا رادپی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا رادپی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا رادپی کجا است؟
دکتر محمدرضا رادپی 1 مطب در مطب دکتر محمد رضا رادپی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا رادپی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا رادپی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا رادپی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا رادپی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا رادپی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا رادپی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا رادپی از روز یکشنبه 30 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا رادپی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا رادپی چقدر است؟
تا کنون 26 نفر به دکتر محمدرضا رادپی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا رادپی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا رادپیدکتر محمدرضا رادپی dr mohammadreza radpey از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر محمدرضا رادپی در شیراز-خیابان معدل، تقاطع فلسطین، جنب مرکز تصویر برداری تابا، ساختمان 110، طبقه پنجم، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا رادپی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132337076,07132337075 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا رادپی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا رادپی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا رادپی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا رادپی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا رادپی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.