%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

تغذیه و بهداشت، نوزادان زودرس، آسم و آلرژی، دارای بورد تخصصی

کد نظام پزشکی

۳۳۹۲۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب دکتر فریبا خزان

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی روبروی بانک کشاورزی کنار لوازم قنادی احسانی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریبا خزان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریبا خزان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر فریبا خزان

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فریبا خزان، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر فریبا خزان
دکتر فریبا خزان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریبا خزان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبا خزان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریبا خزان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریبا خزان چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبا خزان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا خزان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریبا خزان کجا است؟
دکتر فریبا خزان 1 مطب در مطب دکتر فریبا خزان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فریبا خزان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فریبا خزان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا خزان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریبا خزان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبا خزان متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریبا خزان چه زمانی است؟
دکتر فریبا خزان از روز پنجشنبه 7 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا خزان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریبا خزان چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر فریبا خزان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریبا خزان 5 از 5 است.

درباره دکتر فریبا خزاندکتر فریبا خزان dr fariba khazaan از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان بوشهر هستند. مطب دکتر فریبا خزان در بوشهر خیابان سنگی روبروی بانک کشاورزی کنار لوازم قنادی احسانی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریبا خزان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733538844 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریبا خزان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریبا خزان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریبا خزان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریبا خزان تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریبا خزان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.