دکتر نصرت رفاهی

دکتر نصرت رفاهی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

بوشهر

کد نظام پزشکی

38077
%88
پیشنهاد(از 16 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان همکار:بیمارستان خلیج فارس

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر نصرت رفاهی

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی روبروی بسیج مرکزی

تلفن:07733554754

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نصرت رفاهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نصرت رفاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%88
14 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اصلا ازشون راضی نبودم هم از نظر اخلاقی و از نظر طبابت واینکه با هیچ بیمه ای قرارداد نداره و تمام آزمایشات سونوگرافی و داروها آزاد حساب میشه

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

باتجربه

فروغ
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با آرامش و حوصله به صحبتهای من گوش دادن.براشون توضیح دادم که چه راهکارهایی رو به شخصه انجام دادم از اونجایی که مسیری که رفته بودم درست بود تایید کردن و برام نسخه متناسب با مشکلم نوشتم و مشکلم مرتفع شد.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

میخواستم جای زخم سزارینمو ببینن، وقت کمی گذاشتند...

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش برخورد و مهربون بودن خانم دکتر،بار اول بود میرفتم،تا ببینم چ نتیجه ای حاصل بشه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نصرت رفاهیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نصرت رفاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نصرت رفاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نصرت رفاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نصرت رفاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت نصرت رفاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نصرت رفاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نصرت رفاهی کجا است؟
دکتر نصرت رفاهی 1 مطب در مطب دکتر نصرت رفاهی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نصرت رفاهی را ببینید.
+
آیا دکتر نصرت رفاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نصرت رفاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نصرت رفاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نصرت رفاهی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نصرت رفاهی چه زمانی است؟
دکتر نصرت رفاهی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نصرت رفاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نصرت رفاهی چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر نصرت رفاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نصرت رفاهی 5 از 5 است.

درباره دکتر نصرت رفاهیدکتر نصرت رفاهی dr nosrat refahi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بوشهر هستند. مطب دکتر نصرت رفاهی در بوشهر خیابان سنگی روبروی بسیج مرکزی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نصرت رفاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733554754 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نصرت رفاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نصرت رفاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نصرت رفاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نصرت رفاهی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نصرت رفاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.