دکتر آزاده سمائیلی

دکتر آزاده سمائیلی

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه)

اهواز

کد نظام پزشکی

100973
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه)

اطلاعات مطب کیانپارس

آدرس:

اهواز، فلکه سوم کیانپارس، میهن شرقی،پلاک ۱۱، ساختمان مروارید، طبقه ۶، واحد ۱۸

تلفن:06133378372

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آزاده سمائیلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آزاده سمائیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آزاده سمائیلی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کیانپارس
اهواز - اهواز، فلکه سوم کیانپارس، میهن شرقی،پلاک ۱۱، ساختمان مروارید، طبقه ۶، واحد ۱۸


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آزاده سمائیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آزاده سمائیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آزاده سمائیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آزاده سمائیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت آزاده سمائیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده سمائیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آزاده سمائیلی کجا است؟
دکتر آزاده سمائیلی 1 مطب در مطب کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آزاده سمائیلی را ببینید.
+
آیا دکتر آزاده سمائیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده سمائیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آزاده سمائیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آزاده سمائیلی متخصص چشم پزشکی و گلوکوم (آب سیاه) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آزاده سمائیلی چه زمانی است؟
دکتر آزاده سمائیلی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده سمائیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آزاده سمائیلی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر آزاده سمائیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آزاده سمائیلی 0 از 5 است.
درباره دکتر آزاده سمائیلی


دکتر آزاده سمائیلی dr azadeh samaeili از دکترهای متخصص گلوکوم (آب سیاه) اهواز هستند. مطب دکتر آزاده سمائیلی در اهواز، فلکه سوم کیانپارس، میهن شرقی،پلاک ۱۱، ساختمان مروارید، طبقه ۶، واحد ۱۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آزاده سمائیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133378372 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آزاده سمائیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آزاده سمائیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آزاده سمائیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آزاده سمائیلی متخصص گلوکوم (آب سیاه) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گلوکوم (آب سیاه) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آزاده سمائیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.