دکتر کاوه شفیعی

دکتر کاوه شفیعی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

کرمان

کد نظام پزشکی

75627
%99
پیشنهاد(از 78 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان شفا

آدرس:

کرمان، خیابان شفا، ساختمان پزشکان شفا، طبقه پنجم

تلفن:03432478049

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کاوه شفیعی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کاوه شفیعی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 78 کاربر)

%99
77 کاربر از 78 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  18 نفر
 • 15-45 دقیقه
  39 نفر
 • 45-90 دقیقه
  14 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

حدیث
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خوبی هستند ولی حیف که وقت ندارند.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار حاذق و خوش اخلاق... به مدت 6 ماهه قراره تحت درمان باشم امیدوارم میگرنم کامل برطرف بشه

محمود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار حاذق ولی اخلاق جدی دارند.

سکینه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار عالی و بادقت هستند.

علی اصغر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کاوه شفیعیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کاوه شفیعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کاوه شفیعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کاوه شفیعی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کاوه شفیعی چقدر است؟
هزینه ویزیت کاوه شفیعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کاوه شفیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کاوه شفیعی کجا است؟
دکتر کاوه شفیعی 1 مطب در مطب خیابان شفا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کاوه شفیعی را ببینید.
+
آیا دکتر کاوه شفیعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کاوه شفیعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کاوه شفیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کاوه شفیعی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کاوه شفیعی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر کاوه شفیعی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر کاوه شفیعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کاوه شفیعی چقدر است؟
تا کنون 78 نفر به دکتر کاوه شفیعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کاوه شفیعی 5 از 5 است.

درباره دکتر کاوه شفیعیدکتر کاوه شفیعی dr kaveh shafiee از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) کرمان هستند. مطب دکتر کاوه شفیعی در کرمان، خیابان شفا، ساختمان پزشکان شفا، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کاوه شفیعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432478049 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کاوه شفیعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کاوه شفیعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کاوه شفیعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کاوه شفیعی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کاوه شفیعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.