دکتر زهرا سادات فاطمی

دکتر زهرا سادات فاطمی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

قزوین

کد نظام پزشکی

54398
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا سادات فاطمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا سادات فاطمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مرجانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار مودب و صبور و خوش برخورد بودند.

فاطمه عسگری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر بسیار باتجربه و آگاه و بسیار با آرامش خدا حفظشون کنه

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر زهرا سادات فاطمی
نوبت مطب فردوسی
رزرو آنلاین نوبت
قزوین - قزوین، خیابان فردوسی جنوبی، نبش کوچه جانباز، ساختمان نیکان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا سادات فاطمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا سادات فاطمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا سادات فاطمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا سادات فاطمی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا سادات فاطمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سادات فاطمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا سادات فاطمی کجا است؟
دکتر زهرا سادات فاطمی 1 مطب در مطب فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا سادات فاطمی را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا سادات فاطمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سادات فاطمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا سادات فاطمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا سادات فاطمی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا سادات فاطمی چه زمانی است؟
دکتر زهرا سادات فاطمی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سادات فاطمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا سادات فاطمی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر زهرا سادات فاطمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا سادات فاطمی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا سادات فاطمیدکتر زهرا سادات فاطمی dr zahra sadat fatemi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی قزوین هستند. مطب دکتر زهرا سادات فاطمی در قزوین، خیابان فردوسی جنوبی، نبش کوچه جانباز، ساختمان نیکان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا سادات فاطمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02833242399 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا سادات فاطمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا سادات فاطمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا سادات فاطمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا سادات فاطمی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا سادات فاطمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.