دکتر طاهره اسدیان

دکتر طاهره اسدیان

تخصص پوست، مو و زیبایی

اهواز

کد نظام پزشکی

124029
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب بلوار جوادالائمه

آدرس:

اهواز، پاداد شهر، بلوار جواد الائمه، جنب مسجد، مجتمع پزشکی پاداد، بالای داروخانه دکتر رسولی، طبقه دوم

تلفن:06135716568

اطلاعات کلینیک زیتون

آدرس:

اهواز، زیتون کارمندی، خیابان حجت، بین زمزم و زمرد، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه 4

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر طاهره اسدیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر طاهره اسدیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب و عالی

ثریا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

کارشون عالی...

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر طاهره اسدیان
نوبت مطب بلوار جوادالائمه
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - اهواز، پاداد شهر، بلوار جواد الائمه، جنب مسجد، مجتمع پزشکی پاداد، بالای داروخانه دکتر رسولی، طبقه دوم
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید
نوبت مطب کلینیک زیتون
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - اهواز، زیتون کارمندی، خیابان حجت، بین زمزم و زمرد، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه 4
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر طاهره اسدیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طاهره اسدیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طاهره اسدیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر طاهره اسدیان چقدر است؟
هزینه ویزیت طاهره اسدیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره اسدیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر طاهره اسدیان کجا است؟
دکتر طاهره اسدیان 2 مطب در مطب بلوار جوادالائمه و کلینیک زیتون دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر طاهره اسدیان را ببینید.
+
آیا دکتر طاهره اسدیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره اسدیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر طاهره اسدیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طاهره اسدیان متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طاهره اسدیان چه زمانی است؟
دکتر طاهره اسدیان از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره اسدیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طاهره اسدیان چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر طاهره اسدیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طاهره اسدیان 5 از 5 است.

درباره دکتر طاهره اسدیاندکتر طاهره اسدیان dr tahereh asadiyan از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی اهواز هستند. مطب دکتر طاهره اسدیان در اهواز، پاداد شهر، بلوار جواد الائمه، جنب مسجد، مجتمع پزشکی پاداد، بالای داروخانه دکتر رسولی، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طاهره اسدیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06135716568 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طاهره اسدیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طاهره اسدیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طاهره اسدیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طاهره اسدیان متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طاهره اسدیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.