دکتر رسول صمیمی

دکتر رسول صمیمی

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

قزوین

کد نظام پزشکی

52210
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رسول صمیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رسول صمیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خوش برخورد و با سوادی هستن قراره کولونوسکوپی انجام بدهند

محسن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

تشخیص وروش درمان خوبی دارند

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رسول صمیمی
نوبت مطب خیابان نادری جنوبی
رزرو آنلاین نوبت
قزوین - قزوین، خیابان نادری جنوبی، روبه روی عصاری هاشمیان، طبقه دوم آزمایشگاه دکتر فرزام

در حال حاضر نوبت های پزشک پر شده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رسول صمیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رسول صمیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رسول صمیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رسول صمیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت رسول صمیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رسول صمیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رسول صمیمی کجا است؟
دکتر رسول صمیمی 1 مطب در مطب خیابان نادری جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رسول صمیمی را ببینید.
+
آیا دکتر رسول صمیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رسول صمیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رسول صمیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رسول صمیمی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رسول صمیمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رسول صمیمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رسول صمیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رسول صمیمی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر رسول صمیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رسول صمیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر رسول صمیمیدکتر رسول صمیمی dr rasool samimi از دکترهای متخصص داخلی قزوین هستند. مطب دکتر رسول صمیمی در قزوین، خیابان نادری جنوبی، روبه روی عصاری هاشمیان، طبقه دوم آزمایشگاه دکتر فرزام واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رسول صمیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02833220100 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رسول صمیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رسول صمیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رسول صمیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رسول صمیمی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رسول صمیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.