دکتر رعنا قمی میبدی

دکتر رعنا قمی میبدی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

67375

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان همایی

آدرس:

تهران، بزرگراه رسالت، مجیدیه جنوبی، خیابان همایی، ۱۶ متری اول جنوبی

تلفن:02122337262

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رعنا قمی میبدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رعنا قمی میبدی
نوبت مطب خیابان همایی
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، بزرگراه رسالت، مجیدیه جنوبی، خیابان همایی، ۱۶ متری اول جنوبی
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو80,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رعنا قمی میبدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رعنا قمی میبدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رعنا قمی میبدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رعنا قمی میبدی چقدر است؟
هزینه ویزیت رعنا قمی میبدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رعنا قمی میبدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رعنا قمی میبدی کجا است؟
دکتر رعنا قمی میبدی 1 مطب در مطب خیابان همایی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رعنا قمی میبدی را ببینید.
+
آیا دکتر رعنا قمی میبدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رعنا قمی میبدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رعنا قمی میبدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رعنا قمی میبدی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رعنا قمی میبدی چه زمانی است؟
دکتر رعنا قمی میبدی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رعنا قمی میبدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رعنا قمی میبدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رعنا قمی میبدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رعنا قمی میبدی 0 از 5 است.

درباره دکتر رعنا قمی میبدیدکتر رعنا قمی میبدی dr raana ghomi meybodi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر رعنا قمی میبدی در تهران، بزرگراه رسالت، مجیدیه جنوبی، خیابان همایی، ۱۶ متری اول جنوبی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رعنا قمی میبدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122337262 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رعنا قمی میبدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رعنا قمی میبدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رعنا قمی میبدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رعنا قمی میبدی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رعنا قمی میبدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.