دکتر حسین یوسفی جوردهی

دکتر حسین یوسفی جوردهی

تخصص چشم پزشکی

قزوین

کد نظام پزشکی

20739
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین یوسفی جوردهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین یوسفی جوردهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر حاذق و دلسوزی هستن

ناهید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک صبوری بودن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حسین یوسفی جوردهی
نوبت مطب خیام
رزرو آنلاین نوبت
قزوین - قزوین، خیام جنوبی، نرسیده به سه راه، ساختمان چهلستون، طبقه اول، واحد 5
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین یوسفی جوردهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین یوسفی جوردهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین یوسفی جوردهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین یوسفی جوردهی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین یوسفی جوردهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین یوسفی جوردهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین یوسفی جوردهی کجا است؟
دکتر حسین یوسفی جوردهی 1 مطب در مطب خیام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین یوسفی جوردهی را ببینید.
+
آیا دکتر حسین یوسفی جوردهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین یوسفی جوردهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین یوسفی جوردهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین یوسفی جوردهی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین یوسفی جوردهی چه زمانی است؟
دکتر حسین یوسفی جوردهی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین یوسفی جوردهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین یوسفی جوردهی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر حسین یوسفی جوردهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین یوسفی جوردهی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین یوسفی جوردهیدکتر حسین یوسفی جوردهی dr hosein yousefi jurdehi از دکترهای متخصص چشم پزشکی قزوین هستند. مطب دکتر حسین یوسفی جوردهی در قزوین، خیام جنوبی، نرسیده به سه راه، ساختمان چهلستون، طبقه اول، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین یوسفی جوردهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02833227180 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین یوسفی جوردهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین یوسفی جوردهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین یوسفی جوردهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین یوسفی جوردهی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین یوسفی جوردهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.