دکتر فاطمه واحدپور

دکتر فاطمه واحدپور

پزشک عمومی

قزوین

کد نظام پزشکی

171326
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیام

آدرس:

قزوین، خیام، نرسیده به چهارراه شهرداری، ساختمان پزشکان پاستور، طبقه دوم

تلفن:02833227035

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه واحدپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه واحدپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برای مشاوره پزشکی پیششون رفتم که کمکم کردن و به سؤالام با آرامش جواب میدادن.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فاطمه واحدپور
نوبت مطب خیام
رزرو آنلاین نوبت
قزوین - قزوین، خیام، نرسیده به چهارراه شهرداری، ساختمان پزشکان پاستور، طبقه دوم
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه واحدپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه واحدپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه واحدپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه واحدپور چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه واحدپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه واحدپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه واحدپور کجا است؟
دکتر فاطمه واحدپور 1 مطب در مطب خیام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه واحدپور را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه واحدپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه واحدپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه واحدپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه واحدپور متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه واحدپور چه زمانی است؟
دکتر فاطمه واحدپور از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه واحدپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه واحدپور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فاطمه واحدپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه واحدپور 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه واحدپوردکتر فاطمه واحدپور dr fatemeh vahedpoor از دکترهای متخصص عمومی قزوین هستند. مطب دکتر فاطمه واحدپور در قزوین، خیام، نرسیده به چهارراه شهرداری، ساختمان پزشکان پاستور، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه واحدپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02833227035 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه واحدپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه واحدپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه واحدپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه واحدپور متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه واحدپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.