دکتر احمد ابراهیمی

دکتر احمد ابراهیمی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

قزوین

کد نظام پزشکی

33735
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب فردوسی

آدرس:

قزوین، فردوسی جنوبی، تقاطع بوعلی، ساختمان پزشکان بوعلی

تلفن:02833228767

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد ابراهیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد ابراهیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سجاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک حاذق و کار بلد خدا بهشون خیر بده

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر احمد ابراهیمی
نوبت مطب فردوسی
رزرو آنلاین نوبت
قزوین - قزوین، فردوسی جنوبی، تقاطع بوعلی، ساختمان پزشکان بوعلی
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 19:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد ابراهیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد ابراهیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد ابراهیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد ابراهیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد ابراهیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد ابراهیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد ابراهیمی کجا است؟
دکتر احمد ابراهیمی 1 مطب در مطب فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمد ابراهیمی را ببینید.
+
آیا دکتر احمد ابراهیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد ابراهیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد ابراهیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد ابراهیمی متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد ابراهیمی چه زمانی است؟
دکتر احمد ابراهیمی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد ابراهیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد ابراهیمی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر احمد ابراهیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد ابراهیمی 3 از 5 است.

درباره دکتر احمد ابراهیمیدکتر احمد ابراهیمی dr ahmad ebrahimi از دکترهای متخصص قزوین هستند. مطب دکتر احمد ابراهیمی در قزوین، فردوسی جنوبی، تقاطع بوعلی، ساختمان پزشکان بوعلی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد ابراهیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02833228767 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد ابراهیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد ابراهیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد ابراهیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد ابراهیمی متخصص و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد ابراهیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.