دکتر محمد حاجی آبادی

دکتر محمد حاجی آبادی

تخصص قلب و عروق

قزوین

کد نظام پزشکی

123901
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان بوعلی

آدرس:

قزوین، خیابان بوعلی، روبه روی بیمارستان بوعلی، نبش بن بست ساحل، ساختمان پزشکان عرفان، طبقه4

تلفن:02833231744

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد حاجی آبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد حاجی آبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

پروین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی عالی، بسیار خوش برخورد و با تجربه و مسلط

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد حاجی آبادی
نوبت مطب خیابان بوعلی
رزرو آنلاین نوبت
قزوین - قزوین، خیابان بوعلی، روبه روی بیمارستان بوعلی، نبش بن بست ساحل، ساختمان پزشکان عرفان، طبقه4

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد حاجی آبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد حاجی آبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد حاجی آبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد حاجی آبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد حاجی آبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حاجی آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد حاجی آبادی کجا است؟
دکتر محمد حاجی آبادی 1 مطب در مطب خیابان بوعلی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد حاجی آبادی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد حاجی آبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حاجی آبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد حاجی آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد حاجی آبادی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد حاجی آبادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد حاجی آبادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد حاجی آبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد حاجی آبادی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمد حاجی آبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد حاجی آبادی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد حاجی آبادیدکتر محمد حاجی آبادی dr mohammad hajiabadi از دکترهای متخصص قلب و عروق قزوین هستند. مطب دکتر محمد حاجی آبادی در قزوین، خیابان بوعلی، روبه روی بیمارستان بوعلی، نبش بن بست ساحل، ساختمان پزشکان عرفان، طبقه4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد حاجی آبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02833231744 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد حاجی آبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد حاجی آبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد حاجی آبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد حاجی آبادی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد حاجی آبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.