دکتر فریده موحد

دکتر فریده موحد

تخصص زنان، زایمان و نازایی

قزوین

کد نظام پزشکی

34827

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریده موحد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فریده موحد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب فردوسی
قزوین - قزوین، خیابان فردوسی، پایین تر از چهارراه بوعلی، جنب آزمایشگاه رازی، ساختمان صدرا


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریده موحد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریده موحد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریده موحد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریده موحد چقدر است؟
هزینه ویزیت فریده موحد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده موحد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریده موحد کجا است؟
دکتر فریده موحد 1 مطب در مطب فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریده موحد را ببینید.
+
آیا دکتر فریده موحد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریده موحد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریده موحد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریده موحد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریده موحد چه زمانی است؟
دکتر فریده موحد از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده موحد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریده موحد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فریده موحد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریده موحد 0 از 5 است.
درباره دکتر فریده موحد


دکتر فریده موحد dr farideh movahhed از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی قزوین هستند. مطب دکتر فریده موحد در قزوین، خیابان فردوسی، پایین تر از چهارراه بوعلی، جنب آزمایشگاه رازی، ساختمان صدرا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریده موحد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02833237417 , 02833223012 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریده موحد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریده موحد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریده موحد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریده موحد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریده موحد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.