دکتر مریم فرهاد

دکتر مریم فرهاد

تخصص جراحی عمومی

قزوین

کد نظام پزشکی

50229
%98
پیشنهاد(از 76 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب فردوسی

آدرس:

قزوین، چهارراه فردوسی، ساختمان پزشکان بوعلی، طبقه دوم، واحد5

تلفن:02833226464

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم فرهاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم فرهاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 76 کاربر)

%98
74 کاربر از 76 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  19 نفر
 • 15-45 دقیقه
  36 نفر
 • 45-90 دقیقه
  14 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

راضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سلام خانم دکتر عزیز عالی هستند کارشون واسه عمل حرف نداره...

علیرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

طاهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

کارشون عالی .خدا خیرشون بده

مرضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار خوش اخلاق و کاربلد..

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام...خودشون خیلی خوبن......

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم فرهادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم فرهاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم فرهاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم فرهاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم فرهاد چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم فرهاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم فرهاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم فرهاد کجا است؟
دکتر مریم فرهاد 1 مطب در مطب فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم فرهاد را ببینید.
+
آیا دکتر مریم فرهاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم فرهاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم فرهاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم فرهاد متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم فرهاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم فرهاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم فرهاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم فرهاد چقدر است؟
تا کنون 76 نفر به دکتر مریم فرهاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم فرهاد 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم فرهاددکتر مریم فرهاد dr maryam farhad از دکترهای متخصص جراحی عمومی قزوین هستند. مطب دکتر مریم فرهاد در قزوین، چهارراه فردوسی، ساختمان پزشکان بوعلی، طبقه دوم، واحد5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم فرهاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02833226464 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم فرهاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم فرهاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم فرهاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم فرهاد متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم فرهاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.