%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص بیماری های عضلات، استخوان، مفاصل، دیسک، ستون فقرات، نوار عصب و عضله

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

نوار عصب و عضله

ازون درمانی

PRP

کد نظام پزشکی

۱۱۷۹۳۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، نبش 12 غربی، ساختمان پزشکان سپید، طبقه 2، واحد 205

اطلاعات مطب نادری

آدرس:

اهواز، خیابان نادری، خیابان حافظ جنوبی، روبروی پارکینگ کارون، مجتمع پزشکی مهر،طبقه 4، واحد5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شیما فروزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیما فروزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
مطب نادری
دکتر شیما فروزی
دکتر شیما فروزی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیما فروزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیما فروزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیما فروزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیما فروزی چقدر است؟
هزینه ویزیت شیما فروزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیما فروزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیما فروزی کجا است؟
دکتر شیما فروزی 2 مطب در مطب خیابان کیانپارس و مطب نادری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شیما فروزی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شیما فروزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیما فروزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیما فروزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیما فروزی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیما فروزی چه زمانی است؟
دکتر شیما فروزی از روز سه شنبه 12 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شیما فروزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیما فروزی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر شیما فروزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیما فروزی 5 از 5 است.

درباره دکتر شیما فروزیدکتر شیما فروزی dr shima foruzi از دکترهای متخصص تخصص طب فیزیکی و توانبخشی اهواز هستند. مطب دکتر شیما فروزی در اهواز، کیانپارس، نبش 12 غربی، ساختمان پزشکان سپید، طبقه 2، واحد 205 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیما فروزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133916148 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیما فروزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیما فروزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیما فروزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیما فروزی تخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیما فروزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.