دکتر سهیلا ثریا

دکتر سهیلا ثریا

تخصص چشم پزشکی

اهواز
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

28012

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان غربی، نبش خرداد،ساختمان بوعلی سینا، طبقه اول، واحد ۵

تلفن:06133368562

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سهیلا ثریا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سهیلا ثریا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
دکتر سهیلا ثریا
دکتر سهیلا ثریا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سهیلا ثریا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سهیلا ثریا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سهیلا ثریا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سهیلا ثریا چقدر است؟
هزینه ویزیت سهیلا ثریا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا ثریا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سهیلا ثریا کجا است؟
دکترسهیلا ثریا مطب خیابان کیانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سهیلا ثریا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سهیلا ثریا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا ثریا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سهیلا ثریا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سهیلا ثریا متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سهیلا ثریا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سهیلا ثریا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا ثریا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سهیلا ثریا چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سهیلا ثریا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سهیلا ثریا 5 از 5 است.

درباره دکتر سهیلا ثریادکترسهیلا ثریا dr soheyli soraya از دکترهای متخصص چشم پزشکی اهواز هستند. مطب دکتر سهیلا ثریا در اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان غربی، نبش خرداد،ساختمان بوعلی سینا، طبقه اول، واحد ۵ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سهیلا ثریا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133368562 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سهیلا ثریا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سهیلا ثریا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سهیلا ثریا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سهیلا ثریا متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سهیلا ثریا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.