دکتر نصرالله خلفی

دکتر نصرالله خلفی

تخصص چشم پزشکی

اهواز

کد نظام پزشکی

21630
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان طالقانی

آدرس:

اهواز، خیابان طالقانی، بین سعدی و حافظ، روبروی بانک ملی، ساختمان نگارستان

تلفن:06132225146

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نصرالله خلفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نصرالله خلفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پروین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

باحوصله و خوب بودن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اخلاق و منش و تجربه عالی و بسیار هم آرام و صبورانه و دقیق و عالی چشم هارو چک می کنن و واقعیت رو خیلی خوب برای بیماران توضیح می دهند

پروین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

کارشون خوب بودن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نصرالله خلفیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نصرالله خلفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نصرالله خلفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نصرالله خلفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نصرالله خلفی چقدر است؟
هزینه ویزیت نصرالله خلفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نصرالله خلفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نصرالله خلفی کجا است؟
دکتر نصرالله خلفی 1 مطب در مطب خیابان طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نصرالله خلفی را ببینید.
+
آیا دکتر نصرالله خلفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نصرالله خلفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نصرالله خلفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نصرالله خلفی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نصرالله خلفی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نصرالله خلفی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نصرالله خلفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نصرالله خلفی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر نصرالله خلفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نصرالله خلفی 5 از 5 است.

درباره دکتر نصرالله خلفیدکتر نصرالله خلفی dr nasrollah khalafi از دکترهای متخصص چشم پزشکی اهواز هستند. مطب دکتر نصرالله خلفی در اهواز، خیابان طالقانی، بین سعدی و حافظ، روبروی بانک ملی، ساختمان نگارستان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نصرالله خلفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06132225146 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نصرالله خلفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نصرالله خلفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نصرالله خلفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نصرالله خلفی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نصرالله خلفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.