دکتر سید سعید شیرنگی

دکتر سید سعید شیرنگی

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

تهران

کد نظام پزشکی

106272
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

دارای بورد فوق تخصصی

عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، بلوار فرح زادی، خیابان عباسی اناری، نبش پاک نژاد، پلاک 51، طبقه 3، واحد 10

تلفن:02188596617

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید سعید شیرنگی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید سعید شیرنگی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فریبا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با اخلاق

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دانش بالا و ادب و کار عالیشون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید سعید شیرنگیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید سعید شیرنگی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید سعید شیرنگی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید سعید شیرنگی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید سعید شیرنگی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید سعید شیرنگی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید شیرنگی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید سعید شیرنگی کجا است؟
دکتر سید سعید شیرنگی 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید سعید شیرنگی را ببینید.
+
آیا دکتر سید سعید شیرنگی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید شیرنگی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید سعید شیرنگی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید سعید شیرنگی متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید سعید شیرنگی چه زمانی است؟
دکتر سید سعید شیرنگی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید سعید شیرنگی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید سعید شیرنگی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سید سعید شیرنگی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید سعید شیرنگی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید سعید شیرنگیدکتر سید سعید شیرنگی dr seyyed saeid shirangi از دکترهای متخصص تهران هستند. مطب دکتر سید سعید شیرنگی در تهران، سعادت آباد، بلوار فرح زادی، خیابان عباسی اناری، نبش پاک نژاد، پلاک 51، طبقه 3، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید سعید شیرنگی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188596617 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید سعید شیرنگی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید سعید شیرنگی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید سعید شیرنگی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید سعید شیرنگی متخصص و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید سعید شیرنگی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.