دکتر سامان خوشنود

دکتر سامان خوشنود

تخصص داخلی

کرج
%97
پیشنهاد(از 27 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص بیماری های داخلی و گوارش

آندوسکوپی به روش ویدئو آندوسکوپ

کولونوسکوپی تیروئید، ریه، دیابت

کد نظام پزشکی

44950

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی (جنوبی)، کوی گلها، روبروی البسکو، بنای ماندگار، طبقه سوم، واحد305

تلفن:02632264675

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سامان خوشنود را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سامان خوشنود بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 27 کاربر)

%97
26 کاربر از 27 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  13 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی
ملاحظات

زمان انتظار در مطب حدود یک الی دو ساعت می باشد چون زمان معاینه بیمار توسط پزشک طولانی است. لطفا شکیبا باشید.

دکتر سامان خوشنود
دکتر سامان خوشنود

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سامان خوشنود را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سامان خوشنود نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سامان خوشنود در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سامان خوشنود چقدر است؟
هزینه ویزیت سامان خوشنود با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سامان خوشنود می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سامان خوشنود کجا است؟
دکترسامان خوشنود مطب چهارراه طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سامان خوشنود، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سامان خوشنود امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سامان خوشنود در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سامان خوشنود در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سامان خوشنود متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سامان خوشنود چه زمانی است؟
دکتر سامان خوشنود از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سامان خوشنود در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سامان خوشنود چقدر است؟
تا کنون 27 نفر به دکتر سامان خوشنود رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سامان خوشنود 5 از 5 است.

درباره دکتر سامان خوشنوددکترسامان خوشنود dr saman khoshnod از دکترهای متخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر سامان خوشنود در کرج، چهارراه طالقانی (جنوبی)، کوی گلها، روبروی البسکو، بنای ماندگار، طبقه سوم، واحد305 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سامان خوشنود می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632264675 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سامان خوشنود و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سامان خوشنود هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سامان خوشنود فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سامان خوشنود متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سامان خوشنود مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.