دکتر مهدی شمس

دکتر مهدی شمس

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

کرج

کد نظام پزشکی

39869
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص مغز و اعصاب و ستون مهره، نوار مغزی، نوار عصب و عضله

 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ابتدای زیر گذز، برج شاه کرم، طبقه 7، واحد 704

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی شمس را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی شمس بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پروین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوب و با حوصله ای هستن دکتر شمش

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدی شمسسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی شمس را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی شمس نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی شمس در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی شمس چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی شمس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شمس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی شمس کجا است؟
دکتر مهدی شمس 1 مطب در مطب چهارراه طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدی شمس را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی شمس امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شمس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی شمس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی شمس متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی شمس چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهدی شمس تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی شمس در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی شمس چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهدی شمس رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی شمس 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی شمسدکتر مهدی شمس dr mahdi shams از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) کرج هستند. مطب دکتر مهدی شمس در کرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ابتدای زیر گذز، برج شاه کرم، طبقه 7، واحد 704 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی شمس می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09395656818-02632284815-02632284887 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی شمس و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی شمس هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی شمس فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی شمس متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی شمس مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.