دکتر سید حسین رفیع السادات

دکتر سید حسین رفیع السادات

تخصص جراحی مغز و اعصاب

شیراز

کد نظام پزشکی

23030
%95
پیشنهاد(از 35 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی جراحی مغز و ستون فقرات.

درمان بیماری های ستون فقرات، دیسک کمر، تنگی کانال نخاع، دیسک گردن، تومورهای نخاع، شکستگی و جابجایی ستون فقرات، بیماری های مغزی، تومورهای مغزی، ضربه های مغزی، خونریزی های مغزی، تشنج.
همکاری با بیمارستان مرکزی شیراز،مرکز ام آر ای.  

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، بین بیست متری و فلسطین، ساختمان زند492، طبقه همکف

تلفن:07132302575

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید حسین رفیع السادات را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حسین رفیع السادات بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 35 کاربر)

%95
33 کاربر از 35 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  11 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  12 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

فرشته
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

شوهرم تومور مغزی داشت و دکتر با حوصله و تجربه عالی ایشون رو عمل کردن

محمدرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

از بهترین دکتر های شیراز هستند و تشخیصشون عالی هست

ماه زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی ممنون از تجربه بسیار عای اقای دکتر سپاس فراوان

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار پزشک باتجربه و حاذقی هستند و دقیق با تشخیص درست

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید حسین رفیع الساداتسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حسین رفیع السادات را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حسین رفیع السادات نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حسین رفیع السادات در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حسین رفیع السادات چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حسین رفیع السادات با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین رفیع السادات می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حسین رفیع السادات کجا است؟
دکتر سید حسین رفیع السادات 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید حسین رفیع السادات را ببینید.
+
آیا دکتر سید حسین رفیع السادات امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین رفیع السادات در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حسین رفیع السادات در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حسین رفیع السادات متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حسین رفیع السادات چه زمانی است؟
دکتر سید حسین رفیع السادات از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین رفیع السادات در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حسین رفیع السادات چقدر است؟
تا کنون 35 نفر به دکتر سید حسین رفیع السادات رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حسین رفیع السادات 5 از 5 است.

درباره دکتر سید حسین رفیع الساداتدکتر سید حسین رفیع السادات dr seyeed hosein rafee sadat از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب شیراز هستند. مطب دکتر سید حسین رفیع السادات در شیراز، خیابان زند، بین بیست متری و فلسطین، ساختمان زند492، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حسین رفیع السادات می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132302575 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حسین رفیع السادات و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حسین رفیع السادات هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حسین رفیع السادات فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حسین رفیع السادات متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حسین رفیع السادات مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.