دکتر مصطفی رضوانی

دکتر مصطفی رضوانی

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص گوش، گلو و بینی

پلاستیک صورت

برد تخصصی از دانشگاه تهران

فلوشیب جراحی ترمیمی صورت از انگلستان

کد نظام پزشکی

29503

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب امیرآباد

آدرس:

تهران، کارگر شمالی (امیرآباد)، بالاتر از پمپ بنزین، کوچه خسروی، پلاک 81

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مصطفی رضوانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مصطفی رضوانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب امیرآباد
ملاحظات

توجه توجه : فقط بیماران مربوط به جراحی زیبایی ویزیت می‌شوند.

دکتر مصطفی رضوانی
دکتر مصطفی رضوانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی رضوانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی رضوانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی رضوانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی رضوانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی رضوانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی رضوانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی رضوانی کجا است؟
دکترمصطفی رضوانی مطب امیرآباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مصطفی رضوانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی رضوانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی رضوانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی رضوانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی رضوانی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی رضوانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی رضوانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی رضوانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی رضوانی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مصطفی رضوانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی رضوانی 3 از 5 است.

درباره دکتر مصطفی رضوانیدکترمصطفی رضوانی dr mostafa rezvani از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر مصطفی رضوانی در تهران، کارگر شمالی (امیرآباد)، بالاتر از پمپ بنزین، کوچه خسروی، پلاک 81 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی رضوانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188631242 , 09121215611 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی رضوانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی رضوانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی رضوانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی رضوانی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی رضوانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.