%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

کد نظام پزشکی

30473

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب ساختمان MRI، مجتمع هزاره،طبقه 3 واحد 32

تلفن:03132239899

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید فریدون رضوانی اردستانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی کجا است؟
دکترسید فریدون رضوانی اردستانی مطب خیابان شمس آبادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی چه زمانی است؟
دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید فریدون رضوانی اردستانیدکترسید فریدون رضوانی اردستانی dr seyyed fereydon rezvani ardestani از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب ساختمان MRI، مجتمع هزاره،طبقه 3 واحد 32 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132239899 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید فریدون رضوانی اردستانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.